. . .

Будь ласка, перед початком роботи ознайомтесь з розділом Умови використання. Використання сервісу означає автоматичне прийняття цих умов. Ознайомтесь також з текстом, поданим нижче. 

 

Компанія Adelagio & Plinsh не несе відповідальності за неналежне використання сервісу, використання не за призначенням чи з не добросовісною метою.

 

Зверніть увагу. Відтворення фонової музики в громадських місцях вимагає сплати роялті за умови, що ця музика не розповсюджується за ліцензією Creative Commons або доступна з прямого дозволу авторів твору (і інших власників суміжних прав) для вільного використання. Компанія Adelagio & Plinsh сплачує роялті правовласникам (ліцензійна угода з UACRR) і надає своїм споживачам музику найвищої якості на комерційних умовах, що також вимагає виплат роялті (у випадку використання сервісу adelagio.com). Ведіть бізнес за цивілізованими правилами!
Для публічного використання музики без сплати роялті обирайте сервіс plinsh.com, який використовує вільні ліцензії Creative Commons. Для отримання більш докладної інформації, зверніться до організацій колективного управління авторськими правами у своїй країні.

 

 

 

Як користуватись сервісом?

 

Серед переліку музичних каналів виберіть ті, які найбільше пасують вашому закладу.
Якщо вагаєтесь у виборі, скористайтесь підказкою з меню бізнесів. Для цього просто виберіть свій тип закладу (або максимально схожий) і сервіс підсвітить рекомендовані канали.
Меню бізнесів може не відображатись на мобільних пристроях. 

 

Рекомендація системи умовна. Можна застосовувати музичні канали за своїм уподобанням.
Назва каналу носить символічний характер і лише умовно відображає стиль музики, який звучить в ньому. Кожен канал є сукупністю схожих музичних стилів. Наприклад, канал BLUES, крім самого блюзу може включати класичний Rhythm and blues, а також Soft rock, Rock ballads. 

 

Увага! Працює автоматичне відтворення. Налаштуйте гучність аудіо системи перед вибором каналу.

 

Канали, що відтворюються в даний момент позначені кольором. Для відключення каналу ще раз натисніть на нього. Сервіс дозволяє змішувати не більше чотирьох каналів одночасно. 

 

 

 

Програмування

 

Для автоматичної зміни настрою в закладі використовуйте програмування каналів. Для цього увійдіть в кабінет користувача (шестерня на сторінці плеєра), перейдіть на вкладку “Профайли та програми”. Створіть профайл, часові періоди та оберіть канали, які будуть відтворюватись в них.

 

Доступні довільні комбінації каналів. Зауважте, компанія не несе відповідальності за невдале поєднання каналів. В той же час технологія Adelagio гарантує збереження настрою, АЧХ та звукового тиску в середині кожного окремого каналу. Для уникнення стилістичних невідповідностей скористайтесь підказками з меню бізнесів.

 

Існує можливість створення кількох профайлів для кожного користувача. Це зручно, коли є потреба використовувати сервіс в кількох закладах. Або для використання різних подобових програм, різних наборів реклами та джинглів.

 

Вибір профайлів для відтворення - на сторінці плеєра, випадаюче меню шестерні.

Управління процесом відтворення здійснюється лише на пристрої, з якого ви увійшли, однак ви маєте можливість дистанційно (для всіх пристроїв та закладів, котрі використовують спільний профайл) змінювати програму відтворення, а також налаштовувати виходи реклами та джинглів. Відтворення на різних пристроях не синхронізоване.

 

 

 

Реклама та джингли

 

Існує можливість завантажити аудіо-ідентифікатори (фірмові джингли) в програму відтворення для закладу. Для цього в кабінеті користувача перейдіть на вкладку “Медіа” (в демо- та тестових версіях ця функція може бути відключена).

 

Існує можливість завантажити рекламу. Використовуйте аудіо-канали Adelagio з комерційною метою! Створюйте свої радіостанції з можливістю завантаження та продажу аудіо реклами.

 

Для програмування рекламних блоків чи виходів фірмових джинглів перейдіть на вкладку “Реклама”.
Створюйте рекламні блоки та підключайте до них завантажену рекламу або джингли в розділі “Добавити блок”. Програмуйте виходи блоків в розділі “Програмування блоків”. Рекламні блоки виходять щогодини у вказаний період доби і зі вказаним інтервалом (в хвилинах). Точність виходу  приблизна, оскільки система чекає до закінчення музичної композиції.

 

Для завантаження фірмових джинглів свого закладу підключайте їх по одному в регулярні часові інтервали. Для завантаження реклами створюйте рекламні блоки з довільною кількістю роликів. Розраховуйте тривалість і час виходу кожного рекламного блоку.

Для створення ідентифікаторів окремих подій (наприклад закриття закладу) створюйте окремі рекламні блоки.
Будьте обережні з рекламою! Реклама, ананоси та інший інформаційний матеріал - дратуючий фактор. Розраховуйте середній час перебування відвідувача в закладі. Програмуйте рекламу на мінімально достатню кількість контактів за одне перебування. Розробляйте рекламні ролики в стилі обраних каналів. Довіряйте виготовлення реклами професіоналам.

 

Ми очікуємо якісних файлів в форматі mp3 розміром до 2 мегабайт кожен. Рівень гучності джинглів буде налаштовано автоматично.  

 

 

 

Технічні моменти

 

Зверніть увагу. На сайті немає регуляторів гучності або частотних характеристик звучання. Компанія Adelagio & Plinsh не рекомендує використовувати еквалайзери, компресори, тривимірні енхансери або інші частотні чи динамічні коректори. Якість аудіо матеріалу гарантована і, у разі належних акустичних умов, не потребує корекції. У випадку виникнення питань щодо чи динамічної чи частотної корекції зверніться до постачальників акустичної системи.

 

Увага! Не використовуйте трансляцію наших каналів на неякісній або побутовій акустиці. Не використовуйте для прослуховування музики внутрішню акустику мобільних пристроїв, ноутбуків, моніторів чи моноблоків.

 

Для використання фонової музики встановіть в своєму закладі якісні професійні акустичні системи. Вимкніть звуки операційної системи, а також звуки програм, які встановлені на компьютері, з якого ведеться трансляція. Вимкніть автоматичний перехід операційної системи у сплячий режим.

 

Контролюйте стабільність роботи. Сервіс має захист від пропадання інтренет-зв’язку і передбачає тимчасову роботу у виключних умовах, на низькошвидкісному каналі. Проте, для стабільної роботи і своєчасного оновлення матеріалу, компанія рекомендує встановити високошвидкісний або виділений канал інтернет. Не використовуйте загальнодоступний Wi-Fi доступ.

 

Не турбуйтесь за оновлення.
Канали оновлюються автоматично, відповідно з розрахунком типової поведінки клієнта. Зверніть увагу, коефіцієнт ротації не розрахований на персонал закладів.

 

Аудіо сервіc Adelagio відтворює аудіо засобами інтернет браузера без встановлення додаткових кодеків, плагінів та іншого стороннього програмного забезпечення. Відтворення підтримується в усіх популярних деск-топ операційних системах та браузерах.

 

Використання на мобільних платформах. Операційні системи на мобільних пристроях використовують технології економії енергії задля забезпечення більш тривалої автономної роботи, тому часто обмежують виконання фонових скриптів і можуть не стабільно відтворювати музику в фоновому режимі. Крім того, деякі компанії-виробники операційних систем для мобільних пристроїв навмисне обмежують відтворення фонового аудіо в браузерах з різних, технічних або комерційних причин. Використовуючи мобільні пристрої, забороніть автоматичне відключення (блокування) екрану та підключіть зарядний пристрій. Пам'ятайте! При використанні мобільного зв'язку, можуть зрости об'єми трафіку та витрати! Компанія Adelagio & Plinsh рекомендує використовувати мобільні пристрої радше для ознайомлення, тимчасового відтворення або дистанційного налаштування програм чи рекламних блоків.

Вимикайте звуки всіх додатків та програм, встановлених в гаджетах. Зверніть увагу, звукові тракти мобільних пристроїв можуть не мати достатнього запасу якості та потужності вихідного каскаду. У випадку підключення акустики засобами Bluetooth переконайтесь в надійності Bluetooth-зв'язку між пристроями. Для надійного відтворення фонової музики не перевищуйте рекомендовані відстані між пристроями.

 

На деяких мобільних пристроях через обмеження розмірів екрану ви можете не побачити меню бізнесів, яке підказує, які канали фонової музики використовувати для певних типів громадських закладів. Якщо ви вагаєтесь у виборі, скористайтесь сервісом на деск-топ платформі.

 

Використання на деск-топ платформах. Дякі браузери можуть не відтворювати аудіо в фонових вкладках або в згорненому вигляді з метою економії ресурсів. Використовуйте браузери зі стабільною роботою мультимедіа.

Деякі браузери можуть не коректно працювати з сертифікатами безпеки. Не використовуйте експерементальні або не перевірені версії браузерів.

 

Використання на багатоканальних пристроях. Немає жодних обмежень на кількість аудіо пристроїв, які використовує система, в межах загальних обмежень на кількість оплачених сесій. Ви можете конфігурувати аудіо роутинг згідно ваших потреб чи уподобань - запускати кілька браузерів в межах однієї операційної системи або використовувати всі можливості браузера для роутингу. Для безкоштовних та демо-версій діють обмеження на кількість профайлів для одного користувача (не більше трьох) і на використання реклами. 

 

Використання на платформах Raspberry Pi. Не існує жодних обмежень на використання сервісу Adelagio на ОС Debian та інших операційних системах сімейства Linux. Зменшені об'єми пам'яті обмежують лише обсяг буферизації браузера, що може потребувати більш надійного підключення до мережі інтернет. Для налагодження автоматичного запуску сервісу після рестарту системи без втручання користувача використовуйте bash-скрипт. 
Для стабільної роботи в браузері Iceweasel використовуйте Adelagio в активній вкладці. Для емуляції кліка "плей" використайте скрипт $("#play").click().

 

 

 

 

Оплата

 

Увага! Перед підключенням абонплати ознайомтесь з цим розділом. Інформація в даному розділі акуальна лише для комерційних версій продукту і не стосується його тестових та демо версій, включаючи релізи alfa, beta та RC.

 

Розмір абонплати може змінюватись, залежати від кількості доступних одночасних сесій та розміру торгової мережі, в якій використовується сервіс. Про зміни умов оплати користувач обов'язково буде повідомлений в листі, вказаному під час реєстрації.
Після реєстрації користувач отримує можливість безкоштовно і повноцінно використовувати сервіс протягом двох місяців. По завершенню пробного періоду буде запропоновано активувати підписку.

 

Вартість активації з використанням можливості завантажувати рекламу та аудіо ідентифікатори становить близько $17 (або еквівалент у національній валюті) за місяць з моменту активації. Сума платежу відображається на сторінці Активація (в деяких версіях "Оплата") кабінету користувача. Сума платежу також вказана в листі-рахунку, який надходить на реєстраційну пошту користувача.

 

Для запобігання відключення сервісу налаштуйте регулярний платіж засобами своєї фінансової установи, якщо така можливість не передбачена функціоналом сайту (може залежати від версії або операційної системи). Для скасування підписки натисніть кнопку “Скасувати підписку”. Після відключення, в будь який момент сервіс може бути активований, всі налаштування, програми, рекламні блоки та ефірні звіти зберігаються.

 

 

Звітність для ОКУ

 

Для отримання звіту з використаної фонової музики в кабінеті користувача перейдіть на вкладку “Звіти”. В залежності від вимог вашого договору оберіть період звітності. Система завантажить таблицю формату *.xls, в якій вказані кількості публічних сповіщень кожного твору за звітній період. Звіт генерується мовою, обраною для інтерфейсу системи і доступний для подальшого редагування.

 

За детальною інформацією зв’яжіться з організаціями колективного управління авторськими та суміжними правами.

 

 

 

У разі виникнення запитань, ознайомтесь з розділом питань, що часто виникають - Загальні питання.

 

Ми прикладаємо чимало зусиль для того, щоб зробити наш сервіс максимально простим і зручним у використанні і сподіваємось, що використання сервісу принесе задоволення і насолоду.

 

 

 

У випадку, коли потрібний відео-контент для використання нашого сервісу на телевізійних екранах, моніторах тощо, завітайте на наш youtube-канал.

 

 

 

_____________________

Оновлено - [18.12.2018]

 

____________________ 

Технологія Mp3 або MPEG-1/MPEG-2 Layer 3 належить компанії Thomson multimedia Ltd. Технологія Opus належить Xiph.Org Foundation. Торгові марки Viza, MasterCard належать їхнім правовласникам. Сертифікати безпеки гарантовані Symantec corporation та Comodo RSA.