. . .

Будь ласка, перед початком роботи ознайомтесь з розділом Умови використання. Використання сервісу означає автоматичне прийняття цих умов. Ознайомтесь також з текстом, поданим нижче. 

Компанія Adelagio & Plinsh не несе відповідальності за неналежне використання сервісу, використання не за призначенням чи з не добросовісною метою.

 

Зверніть увагу. Відтворення фонової музики з каталогів Adelagio в громадських місцях вимагає сплати роялті. За детальною інформацією і умовами отримання дозволу на публічне відворення об'єктів інтелектуальної власності (ОІВ) зверніться в акредитовані організації колективного управління (ОКУ) авторськими та суміжними правами. Ведіть бізнес за цивілізованими правилами. Якщо ваша компанія не має договору з ОКУ або не в змозі сплачувати роялті, використовуйте музичний сервіс plinsh.com, який працює з каталогами, звільненими від роялті.

 

 

Що являє собою сервіс Adelagio?

 

Adelagio - онлайновий конструктор корпоративних радіостанцій. Ви можете транслювати лише один канал, використовуючи його в якості звичайного веб-радіо (internet radio) або сконструювати свою радіостанцію, використовуючи комбінації наших жанрів. Ви також можете налаштувати плавну, безшовну зміну комбінацій жанрів протягом доби. Також ви можете завантажувати і транслювати рекламу.


Загалом музичні сервіси Adelagio & Plinsh, це онлайн радіо для хорека та ритейлу, фонова музика для ресторанів, кафе, музика для медитації, відпочинку та йоги, українська музика, українське радіо, радіо онлайн, українські естрадні, народні колекції і сучасні пісні.Як користуватись сервісом?

 

Серед переліку музичних жанрів виберіть ті, які найбільше пасують вашому закладу.
Якщо вагаєтесь у виборі, скористайтесь стилістичними підказками.
Підказки можуть не відображатись на мобільних пристроях. 

 

Назва жанру носить символічний характер, кожен з них є сукупністю схожих або близьких музичних стилів. Наприклад, BLUES, крім самого блюзу може включати класичний Rhythm and blues, а також Soft rock, Rock ballads. 

 

Увага! Працює автоматичне відтворення. Налаштуйте гучність аудіо системи перед вибором жанру.

 

Підключення чи відключення жанру здійснюється простим кліком по його назві. Сервіс дозволяє змішувати не більше трьох жанрів одночасно. 

 

 

Програмування

 

Для автоматичної зміни настрою в закладі використовуйте програмування. Для цього увійдіть в кабінет користувача (шестерня на сторінці плеєра), перейдіть на вкладку “Програми”. Створіть програму, додайте часові блоки та оберіть жанри, які будуть відтворюватись в них.

 

Доступні довільні комбінації жанрів. Зауважте, компанія не несе відповідальності за невдале їх поєднання. В той же час технологія Adelagio гарантує збереження настрою, АЧХ та звукового тиску в середині одного жанру.

 

Існує можливість створення різноманітних (до 10) програм для кожного користувача. Це зручно, коли є потреба використовувати сервіс в кількох закладах. Або для використання різних добових програм у різні дні, різних наборів реклами та джинглів.

 

Вибір програм для відтворення - на сторінці плеєра, випадаюче меню шестерні.

Управління процесом відтворення здійснюється лише на пристрої, з якого ви увійшли, однак ви маєте можливість дистанційно (для всіх пристроїв та закладів, котрі використовують спільну програму) змінювати програму, а також налаштовувати виходи реклами та джинглів. Відтворення на різних пристроях не синхронізоване.

 

 

 

Реклама та джингли

 

Існує можливість завантажити аудіо-ідентифікатори (фірмові джингли) в програму відтворення для закладу. Для цього в кабінеті користувача перейдіть на вкладку “Медіа” (в демо- та тестових версіях ця функція може бути відключена).

 

Існує можливість завантажити рекламу. Використовуйте аудіо-сервіс Adelagio з комерційною метою! Створюйте свої радіостанції з можливістю завантаження та продажу аудіо реклами.

 

Для програмування рекламних блоків чи виходів фірмових джинглів перейдіть на вкладку “Реклама”.
Створюйте рекламні блоки та підключайте до них завантажену рекламу або джингли в розділі “Добавити блок”. Програмуйте виходи блоків в розділі “Програмування блоків”. Рекламні блоки виходять щогодини у вказаний період доби і зі вказаним інтервалом (в хвилинах). Точність виходу  приблизна, оскільки система чекає до закінчення музичної композиції.

 

Для завантаження фірмових джинглів свого закладу підключайте їх по одному в регулярні часові інтервали. Для завантаження реклами створюйте рекламні блоки з довільною кількістю роликів. Розраховуйте тривалість і час виходу кожного рекламного блоку.

Для створення ідентифікаторів окремих подій створюйте окремі рекламні блоки.
Будьте обережні з рекламою! Реклама, ананоси та інший інформаційний матеріал - дратуючий фактор. Розраховуйте середній час перебування відвідувача в закладі. Програмуйте рекламу на мінімально достатню кількість контактів за одне перебування. Розробляйте рекламні ролики в стилі обраних жанрів. Довіряйте виготовлення реклами професіоналам.

 

Ми очікуємо якісних файлів в форматі mp3 розміром до 2 мегабайт кожен. Рівень гучності джинглів буде налаштовано автоматично.  

 

 

Технічні моменти

 

Зверніть увагу. На сайті немає регуляторів гучності або частотних характеристик звучання. Компанія не рекомендує використовувати еквалайзери, компресори, тривимірні енхансери або інші частотні чи динамічні коректори. Якість аудіо матеріалу гарантована і, у разі належних акустичних умов, не потребує корекції. У випадку виникнення питань щодо чи динамічної чи частотної корекції зверніться до постачальників акустичної системи.

 

Увага! Не використовуйте трансляцію музики на неякісній або побутовій акустиці. Не використовуйте для прослуховування музики внутрішню акустику мобільних пристроїв, ноутбуків, моніторів чи моноблоків.

 

Для використання фонової музики встановіть в своєму закладі якісні професійні акустичні системи. Вимкніть звуки операційної системи, а також звуки програм, які встановлені на комп'ютері, з якого ведеться трансляція. Вимкніть автоматичний перехід операційної системи у сплячий режим.

 

Контролюйте стабільність роботи. Сервіс має захист від пропадання інтренет-зв’язку і передбачає тимчасову роботу у виключних умовах, на низько-швидкісному каналі. Проте, для стабільної роботи і своєчасного оновлення матеріалу, компанія рекомендує встановити високошвидкісний або виділений канал інтернет. Не використовуйте загальнодоступні Wi-Fi мережі.

 

Не турбуйтесь за оновлення.
Вміст музичних бібліотек оновлюються автоматично, відповідно з розрахунком типової поведінки клієнта. Зверніть увагу, коефіцієнт ротації не розрахований на персонал закладів.

 

Аудіо сервіc Adelagio відтворює аудіо засобами інтернет браузера без встановлення додаткових кодеків, плагінів та іншого стороннього програмного забезпечення. Відтворення підтримується в усіх популярних деск-топ операційних системах та браузерах.

 

Використання на мобільних платформах. Деякі операційні системи на мобільних пристроях використовують технології економії енергії задля забезпечення більш тривалої автономної роботи, тому можуть обмежувати виконання фонових скриптів браузера, що не завжди дозволяє стабільно відтворювати музику в фоновому режимі. Крім того, деякі компанії-виробники операційних систем для мобільних пристроїв навмисне обмежують відтворення фонового аудіо в браузерах з різних, технічних або комерційних причин. Використовуючи мобільні пристрої, забороніть авто-замикання (відключення, блокування) екрану. Залишайте браузер з вкладкою сервісу активною. Забезпечте надійне підключення до мережі інтернет. Для запобігання відімкнення підключіть зарядний пристрій. Пам'ятайте! При використанні мобільного зв'язку, можуть зрости об'єми трафіку та витрати! Компанія Adelagio & Plinsh рекомендує використовувати мобільні пристрої радше для ознайомлення, тимчасового відтворення або дистанційного налаштування програм чи рекламних блоків.

Вимикайте звуки всіх додатків та програм, встановлених в гаджетах. Зверніть увагу, звукові тракти мобільних пристроїв можуть не мати достатнього запасу якості та потужності вихідного каскаду. У випадку підключення акустики засобами Bluetooth переконайтесь в надійності Bluetooth-зв'язку між пристроями, не перевищуйте рекомендовані відстані між пристроями.

 

На деяких мобільних пристроях через обмеження розмірів екрану ви можете не побачити меню бізнесів, яке підказує, які жанри фонової музики використовувати для певних типів громадських закладів. Якщо ви вагаєтесь у виборі, скористайтесь сервісом на деск-топ платформі.

 

Використання на деск-топ платформах. Дякі браузери можуть не відтворювати аудіо в фонових вкладках або в згорненому вигляді з метою економії ресурсів. Використовуйте браузери зі стабільною роботою мультимедіа.

Деякі браузери можуть некоректно працювати з сертифікатами безпеки. Не використовуйте експериментальні або не перевірені версії браузерів.

 

Використання на багатоканальних пристроях. Немає жодних обмежень на кількість аудіо пристроїв, які використовує система, в межах загальних обмежень на кількість оплачених сесій. Ви можете конфігурувати аудіо роутинг згідно ваших потреб чи уподобань - запускати кілька браузерів в межах однієї операційної системи або використовувати всі можливості браузера для роутингу. Для безкоштовних та демо-версій діють обмеження на кількість профайлів для одного користувача.

 

Використання на платформах Raspberry Pi. Не існує жодних обмежень на використання сервісу Adelagio на ОС Debian та інших операційних системах сімейства Linux. Зменшені об'єми пам'яті обмежують лише обсяг буферизації браузера, що може потребувати більш надійного підключення до мережі інтернет. Для налагодження автоматичного запуску сервісу після рестарту системи без втручання користувача використовуйте bash-скрипт. 
Для стабільної роботи в браузері Iceweasel використовуйте Adelagio в активній вкладці. За потреби емуляції кліка "плей" використайте відповідний скрипт.

 

 

Оплата

 

Увага! Перед підключенням абонплати ознайомтесь з цим розділом. Інформація в даному розділі актуальна лише для комерційних версій продукту і не стосується його тестових та демо-версій, включаючи релізи alfa, beta та RC.

 

Мінімальна абонплата розраховується для мережі з 5 закладів і становить 190 грн. за місяць з моменту завершення безкоштовного періоду. Сума платежу відображається на сторінці Активація (в деяких версіях "Оплата") кабінету користувача. Сума платежу також вказана в листі-рахунку, який надходить на реєстраційну пошту користувача.

 

Розмір абонплати залежить від кількості доступних одночасних сесій (розміру торгової мережі, в якій використовується сервіс). Для торгових і хорека-мереж застосовується механізм зниження ціни в залежності від розміру мережі. Так для великих мереж вартість підключення одного закладу може становити до 5 грн. за місяць. Детальний розрахунок вартості для торгових мереж в комерційній пропозиції.


Після реєстрації користувач отримує можливість безкоштовно і повноцінно використовувати сервіс протягом 14 днів. По завершенню пробного періоду буде запропоновано активувати підписку.

 

Для скасування підписки натисніть кнопку “Скасувати підписку”. Після відключення, в будь який момент сервіс може бути активований, всі налаштування, програми, рекламні блоки та ефірні звіти зберігаються.

 

 

Звітність для ОКУ

 

Для отримання звіту з використаної фонової музики в кабінеті користувача перейдіть на вкладку “Звіти”. В залежності від вимог вашого договору оберіть період звітності. Система завантажить таблицю формату *.xls, в якій вказані кількості публічних сповіщень кожного твору за звітній період. Звіт генерується мовою, обраною для інтерфейсу системи і доступний для подальшого редагування.

 

За детальною інформацією зв'яжіться з організаціями колективного управління авторськими та суміжними правами.

 

 

 

У разі виникнення запитань, ознайомтесь з розділом питань, що часто виникають - Загальні питання.

Ми прикладаємо чимало зусиль для того, щоб зробити наш музичний сервіс максимально простим і зручним у використанні і, сподіваємось, що його використання сервісу принесе задоволення і насолоду. У випадку, якщо у вас є зауваження чи пропозиції - неодмінно повідомляйте нам будь яким зручним спосбом. Всі контакти подані внизу цієї стрічки.


 

У випадку, коли потрібний відео-контент для використання нашого сервісу на телевізійних екранах, моніторах тощо, завітайте на наш youtube-канал. Там вас чекає музика для медитації (медитации), музика для йоги та інша фонова (фоновая) музика.

_____________________

Оновлено - [10.2022]

 

____________________ 

Технологія Mp3 або MPEG-1/MPEG-2 Layer 3 належить компанії Thomson multimedia Ltd. Технологія Opus належить Xiph.Org Foundation. Торгові марки Viza, MasterCard належать їхнім правовласникам. Сертифікати безпеки гарантовані Symantec corporation та Comodo RSA.