Загальні питання

Фінансові

 

 

Чи є сервіс платним?

 

 • Так, але лише для комерційних релізів.
 • Може діяти обмеження на кількість одночасного підключених пристроїв. Вартість активації сервісу для мережі до 10 закладів складає бдизько $17/місяць або еквіваленту в національній валюті. Детальний розрахунок вартості - у вкладці “Активація” кабінету користувача.
 • Після реєстрації чи першого входу на сайт з соц. мереж користувач отримує можливість безкоштовно використовувати сервіс протягом двох місяців (компанія залишає право змінювати період безкоштовного використання). Дата завершення пробного періоду вказується на сторінці плеєра.

 

 

Як розраховується вартість сервісу для мережі закладів?

 

 • При активації сервісу за стартовою (мінімальною) ціною існує можливість підключення до десяти пристроїв одночасно. Для використання в крупніших мережах або для одночасного підключення більшої кількості пристроїв зверніться до представників компанії за вказаними контактами. Розроблена автоматична система лояльності до корпоративних клієнтів, що суттєво зменшує вартість при зростанні кількості підключених закладів, проте детальний розрахунок залежить від кількох факторів.

 

 

Які існують якісь технічні, функціональні чи музичні обмеження в тестовому періоді?

 

 • Жодних. Всі налаштування користувацьких програм та завантажені медіа будуть збережені навіть після закінчення тестового періоду.

 

 

Чи потрібно сплачувати роялті при використанні Adelagio?

 

 • У випадку, якщо ви використовуєте сервіс персонально або в колі сім'ї - не потрібно жодних додаткових сплат.
 • У випадку публічного виконання (відтворення), комерційного або не комерційного використання в громадських закладах, суб'єкту підприємницької діяльності імовірно доведеться сплачувати роялті (авторську винагороду) та сплату за суміжні права.
 • Якщо ви плануєте використовувати музику публічно і не бажаєте сплачувати роялті, зверніться до сервісів з некомерційним контентом, що розповсюджується за деякими з ліцензій Creative commons або іншими схожими ліцензіями (наприклад музичний сервіс plinsh.com).

 

 

Які способи оплати сервісу?

 

 • Інформація про актуальні способи оплати, рахунки та суми платежу надходить на реєстраційну пошту акаунта. Фактично це може бути будь який зручний спосіб, що включає підключення регулярного платежу через систему еквайрингу, оплата за реквізитами або перерахунок на банківську карту.

 

 

Технічні

 

 

На яких пристроях і ОС працює Adelagio?

 

 • На будь яких пристроях, що можуть підключатись до мережі інтернет і використовувати сучасні браузери. Це можуть бути персональні комп’ютери, планшети, смартфони, смарт ТВ, телевізійні приставки, портативні плеєри, тощо. Проте, для стабільної роботи рекомендується використання на стаціонарних деск-топ системах.
 • Для відтворення фонової музики Adelagio не потрібно купувати та встановлювати жодні особливі чи спеціальні пристрої.

 

 

Чи обов'язково знаходитись в онлайні для використання сервісу?

 

 • Сервіс захищений від тимчасового пропадання зв’язку, проте для нормальної роботи ваш пристрій повинен бути підключений до мережі.

 

 

Аудіо зупиняється після програвання одного або кількох треків. Інтернет-зв'язок надійний.

 

 • Деякі браузери або операційні системи мобільних пристроїв можуть примусово зупиняти відтворення мультимедіа контенту в фонових вкладках або з заблокованим екраном. Наші дослідження станом на листопад 2018 показують стабільну роботу пари Chrome / Android (в актуальних версіях) на активній вкладці браузера з заблокованим екраном. З під iOS використовуйте сервіс лише для ознайомлення або управління параметрами відтворення. 
 • На десктоп-системах та ноутбуках пара Chrome / Windows працює стабільно.

 

 

Неможливо зайти на сайт через повідомлення про сертифікат безпеки.

 

 • Увійдіть з іншого браузера. Сертифікати, що використовуються на сайті є дійсними, актуальними і гарантують шифрування даних.
 • Прямий перехід з Facebook інколи може супроводжуватись подібним повідомленням, що спричинене стандартними помилками в роботі соц. мережі.

 

 

Які аудіоформати та бітрейти транслюються?

 

 • В усіх некомерційних релізах сервісу (включаючи бету та реліз-кандидат) аудіо кодується у форматі Mp3. Miме-тип - audio/mpeg.
 • В комерційних (платних) версіях сервісу використовується прогресивний кодек Ogg Opus.

 

 

У якому форматі завантажувати власну рекламу чи джингли закладу?

 

 • Формат аудіо - Мр3. Рекомендований бітрейт - не нижче 128 кбіт/c.

 

 

Чи можливо зберегти плейлисти та саму музику каталогу Adelagio для використання в інших сервісах чи програмах?

 

 • Такої можливості немає. Плейлисти сервісу генеруються динамічно в залежності від налаштувань користувача. Завантаження музики з сервісу засобами сайту неможливе. Використання сторонніх програм для завантаження музики заборонене.

 

 

Інше

 

 

 

Як використовувати сервіс на телевізійних екранах або смарт-тв?

 

 

 

_____________________

Оновлено - [06.12.2018]