. . .
Загальні положення

Веб-сервіс Adelagio (веб-сайт adeagio.com, мобільні та деск-топ додатки) належать Adelagio & Plinsh music company. Діяльність компанії в Україні - в межах українського законодавства, яке в сферах електронної комерції, радіомовлення та захисту авторських прав є близьким до міжнародного. Торгові марки Adelagio та Plinsh належать компанії Adelagio & Plinsh.

 

 

 

Законодавчі акти, які регулюють діяльність компанії в Україні:

 

Крім того, діяльність компанії регулюється актуальними підзаконними актами і положеннями.

Cама компанія в своїй діяльності керується принципами людяності і моралі.

 

 

Правовласникам, посередникам (власникам суміжних прав)

 

Компанія Adelagio & Plinsh співпрацює з Українським агентством з авторських та суміжних прав, яке в свою чергу є постійним і повноважним членом Міжнародної конфедерації товариств авторів та композиторів (CISAC), що об'єднує 230 авторсько-правових товариства у 120 країні світу. У рамках співпраці з членами CISAC ДО УААСП укладені договори з організаціями колективного управління про взаємне представництво інтересів про охорону майнових прав авторів та їх правонаступників. На сьогоднішній день ДО УААСП представляє інтереси понад 3 мільйонів іноземних авторів, правами яких на території України управляє ДО УААСП на підставі договорів з відповідними іноземними авторсько-правовими організаціями. Всі договірні відносини з іноземними організаціями колективного управління базуються на стандартах Міжнародної конфедерації товариств авторів та композиторів CISAC.

 

 

Користувачам, власникам закладів

 

Дорогі користувачі музичного сервісу Adelagio!

Зверніть увагу, якшо ваша компанія сплачує абонентську плату за користування сервісом, це не звільняє від сплати авторської винагороди (роялті) за використання музики в закладах (при умові публічного виконання) а також від сплати збору за суміжні права.

 

Компанія Adelagio & Plinsh може брати з користувачів плату виключно за роботу музичних редакторів та технічне забезпечення роботи самого сервісу, при цьому сама сплачує обов'язкове роялті. Згідно українського законодавства (аналогічно зі світовим), якщо ваш заклад використовує музику в комерційних цілях, він повинен сплачувати авторську винагороду.

 

Виключення становлять музичні твори надані у т. зв. вільне користування під ліцензіями Creative Commons, а також, можливо, іншими видами ліцензій, тут не зазначених. Зокрема музичний сервіс plinsh.com надає фонову музику для комерційного використання в публічних місцях без обов'зкової сплати роялті та зборів за суміжні права. 

 

За більш детальною інформацією щодо ліцензування використання музики  в своїх закладах зверніться до правозахисних організації у своїй країні.

Компанія Adelagio & Plinsh не надає юридичних консультацій, та консультацій з питань авторських та суміжних прав.

 

Головний офіс компанії Adelagio & Plinsh знаходиться за адресою Via Montebello, 42, 10124 Torino, Piemonte. Український офіс за адресою вул. Галицька, 22, 76019, м. Івано-Франківськ.