Посібник користувача Поширені питання

Adelagio - радіо-сервіс для публічних закладів

Тут ви знайдете унікальні колекції української музики: популярні пісні, сучасні та ретро українські хіти, естрада 80х-90х, український лаунж та хіп-хоп (ukrainian lounge, RnB, hip-hop), весільні, танцювальні та етнічні українські плейлисти.

Вартість абонплати для підключення до п'яти пристроїв - 190 грн/міс. Тестовий період – 14 днів. Для торгових мереж діють спеціальні ціни, завантажуйте комерційну пропозицію.
ЗРУЧНИЙ КОНСТРУКТОР РАДІОСТАНЦІЙ

для корпоративних потреб.

1. Більше не потрібно вибирати треки чи змінювати плейлисти на стрімінгових сервісах. Ця робота зроблена професійними редакторами. Достатньо обрати один чи кілька жанрів для закладу. Найкращий репертуар відібраний у спеціальні адаптовані колекції.

2. Світовий репертуар розділений на 28 жанрів. Вони розміщені у чотирьох групах: CALM, BEAT, BAND та OLDCHOOL. Це оптимальний розподіл. Він не надто деталізований стилістично, що економить час вибору, і досить різноплановий. Всередині кожного жанру гарантований відповідний настрій.

3. Програмування комбінацій жанрів дозволяє плавно змінювати настрій закладу без втручання персоналу.

4. Завантажуйте власну рекламу та ідентифікатори закладу. Програмуйте виходи рекламних блоків.

5. Сезонні та регіональні аудіо-канали виділені в окрему групу. Тут ви знайдете колекції української музики: сучасні українські хіти, ретро 70-80-х, сучасний український хіп-хоп, лаунж, етно-рок, весільні і танцювальні колекції. З листопада по лютий - найкращі українські та світові новорічні колекції.

6. На декстопах використовуйте профільні рекомендації (можуть не відображатись на мобільних пристроях).Увага! Використання музики з каталогів Adelagio може потребувати сплати роялті,

тобто існують певні

ОБМЕЖЕННЯ

Каталоги Adelagio не належать до звільнених від роялті, тому сервіс не захищає від додаткових сплат, які можуть стягуватись за публічне сповіщення ОІВ. Якщо ваша компанія не має договору з ОКУ або не в змозі сплачувати роялті, використовуйте музичний сервіс plinsh.com.

Сервіс не призначений для персонального використання. Коефіцієнт ротації розрахований на типову поведінку статистичного відвідувача закладу.

Adelagio та Plinsh не є стрімінговими сервісами. Можливості створення власних бібліотек, редагування, збереження плейлистів чи скачування окремих треків немає.

Для роботи сервісу потрібне стабільне підключення до мережі інтернет. Перевірте якість зв'язку перед початком використання. Сервіс не працює в режимі оф-лайн.

Не гарантується стабільне відтворення на мобільних пристроях під управлінням iOS та iPadOS. Ознайомтесь з розділом Технічні моменти "Посібника користувача".ВИСОКІ ТЕХНОЛОГІЇ - ПРОФЕСІОНАЛАМ

Якість аудіо забезпечена точним налаштуванням кодека та адаптацією режимів кодування під пропускну здатність клієнтського каналу.

Сервіс фонової музики Adelagio забезпечує стабільний звуковий тиск незалежно від стилю виконавця чи дати запису.

Жанри адаптовані для публічних місць і мають знижене шумове навантаження. ITU loudness всіх жанрів становить -14 LUFS.