Умови використання

Для користування сайтом adelagio.com ви повинні прийняти умови, викладені нижче. Просимо уважно ознайомитися з ними. Якщо ви не розумієте Умови або не погоджуєтеся з окремими положеннями Умов, ви не повинні користуватися цим сайтом.

 

Ці Умови є публічним договором (далі Угода) між користувачем і компанією Adelagio & Plinsh (далі Компанія), і в разі прийняття (акцепту) будь-яка фізична або юридична особа (далі Користувач) зобов'язується виконувати умови цієї Угоди.

Якщо Користувач не згоден з цією Угодою повністю або частково, просимо залишити цей сайт, та/або видалити додаток з пристрою.

 

Ця Угода набуває чинності з моменту початку використання Користувачем будь-якого сервісу сайту adelagio.com (далі Сайт або Сервіс), встановлення мобільного додатку Adelagio, або з моменту реєстрації Користувача на Сайті, і діє безстроково.

 

Ця Угода регулюється і тлумачиться відповідно до законодавства України. Питання, не врегульовані цією Угодою, підлягають вирішенню відповідно до чинного законодавства України. Всі можливі суперечки, що випливають з відносин, що регулюються цією Угодою, вирішуються в порядку, встановленому законодавством України, за нормами права України.

 

Скрізь по тексту цієї Угоди, якщо не зазначене інше, під термінами «чинне законодавство», «застосовне законодавство» розуміється як законодавство України.

 

Користувач має право припинити свою реєстрацію на Сайті в односторонньому порядку, без попереднього повідомлення про це Компанії і пояснення причин.

 

Вікові обмеження. Користуватися Сервісом можуть особи, не молодші 13 років. Якщо вам від 13 до 18 років, ви можете користуватися Сервісом і прийняти Умови використання лише з дозволу батьків або законного опікуна. Ви не повинні здійснювати доступ до Сайту, якщо вам це заборонено або якщо законодавство країни, у якій ви проживаєте або з якої ви плануєте здійснювати доступ чи використовувати Сервіс, не дозволяє вам робити цього або отримувати певний вміст. Ви повинні дотримуватися додаткових вікових обмежень, які можуть бути встановлені щодо використання певного вмісту.

 

Основні вимоги до використання. Для користування Сервісом потрібен пристрій (який відповідає системним вимогам та вимогам сумісності з відповідним вмістом, які можуть час від часу змінюватися), підключення до Інтернету та сумісне програмне забезпечення. Від цих факторів залежить можливість використання Сервісу та ефективність його роботи. Відповідальність за відповідність системним вимогам несе користувач.Adelagio — це музичний сервіс, що надається за підпискою. Докладнішу інформацію див. у розділі "Платежі". Після закінчення терміну дії підписки ви втратите доступ до всіх функцій, які потребують підписки. Якщо Сервісу не вдасться стягнути плату за поновлення підписки за допомогою вашого способу оплати, Сайт залишає за собою право скасувати вашу підписку.

 

Використання контенту, та будь-яких інших елементів сервісів можливо тільки в рамках функціоналу, пропонованого сервісом Сайту. Ніякі елементи змісту сервісів Сайту, а також будь-який контент, розміщений на сервісах Сайту, не можуть бути використані іншим чином без попереднього дозволу правовласника. Під використанням мається на увазі, в тому числі, але не виключно: відтворення, копіювання, переробка, поширення на будь-якій основі і т.д.

 

Компанія зберігає за собою право зв'язуватися з Користувачем: направляти інформаційні повідомлення на електронну адресу, вказану при реєстрації, та відправляти повідомлення в месенджери соціальних мереж.

 

Користувачі мають право відмовитися від отримання інформаційних повідомлень на свою електронну адресу в будь-який момент через функцію «Відмовитися від розсилки», що міститься в обліковому записі Користувача.

 

Інформація технічного характеру, що міститься в системі, наприклад, ip-адреса, відповідно до загальних правил інтернет-повідомлень, використовується Компанією з метою, пов'язаною з обслуговуванням мережевого обладнання, та для агрегації загальної статистичної, демографічної інформації (наприклад, про регіон, з якого було здійснено з'єднання Користувачем).

Компанія зберігає дані доступу Користувача до системи, з метою забезпечення високої якості сервісів, що пристосовуються до індивідуальних потреб та інтересів Користувача.

 

Компанія зобов'язується докладати всіх зусиль для належного виконання своїх обов'язків за цією Угодою, включаючи нормальну роботу сервісів Сайтів і нерозповсюдження третім особам персональних даних, наданих Користувачем, за винятком випадків, передбачених законодавством.

 

Компанія має право передати Сайти зі всіма його сервісами та змістом, включаючи персональні дані Користувачів, своєму правонаступнику, за договорами або на інших підставах.

 

Користувач має право направляти скарги з питань роботи Сайту через запропоновані форми зворотнього звязку, які будуть розглянуті у відповідний до законодавства термін.

 

Ви можете використовувати Сервіс як в особистих, так і в комерційних цілях. Надсилаючи вам Контент, компанія Adelagio надає вам право на його публічне виконання безпосередньо з сайту або з додатків на необмежене коло людей в межах ваших закладів, не звільняючи вас від виплат роялті (згідно з законодавством країни, в якій ви знаходитесь) і не надаючи будь яких інших авторських чи суміжних прав.

Більше про авторські та суміжні права дивіться в розділах “Інтелектуальна власність” та “Повідомлення про авторські права” цього документу.

 

Ви можете одночасно використовувати Контент у різних закладах використувючи один обліковий запис згідно оплаченого тарифу.

Ви не можете зламати або обійти будь-які системи безпеки Сервісу, що надало би можливість скачування, завантаження, копіювання та розповсюдження контенту.

Ви не можете записувати Контент Сервісу на диск.

 

Обмеження відповідальності

 

Скориставшись сервісом, Користувач підтверджує свою згоду з тим, що він використовує його на свій страх і ризик «як є», оцінює і несе всі ризики, пов'язані з використанням розміщених на Сайті матеріалів, а Компанія, в тому числі її керівництво , співробітники і агенти, не несуть ніякої відповідальності за зміст розміщених на Сайті матеріалів, за будь-які збитки і втрати, які стали результатом їх використання.

 

Повернення сплачених грошових коштів за не надані послуги Компанією не здійснюється. Якщо через будь-які технічні неполадки з боку Компанії послуга не надавалася за неї не буде стягнена плата.

 

Компанія не несе відповідальності за невиконання, або перешкоди у виконанні зобов'язань з надання доступу до Сайту через обставини непереборної сили, наслідки яких не можна уникнути, або подолати (таких як рішення влади, трудові спори, нещасні випадки, розриви в загальній системі комунікацій і т. д.).

 

Компанія не гарантує, не заявляє та не запевняє, що використання вами Сервісу буде неперервним і відбуватиметься без помилок, а ви погоджуєтеся, що компанія Adelagio може призупиняти надання служб на невизначений термін, скасовувати їх надання в будь-який час, не сповіщаючи вас про це.

Ви прямо підтверджуєте, що користування Сервісом або нездатність користуватися ними є виключно вашим ризиком. Сервіс та весь контент, що надаються вам за допомогою сайту, додатків, тощо (якщо інше прямо не вказано Компанією), надаються на умовах «як є» і «за наявності» без жодних гарантій, прямих або непрямих, зокрема всіх можливих гарантій щодо продажу, придатності для певних цілей, наявних прав і дотримання прав інших осіб. Оскільки в деяких країнах виключення опосередкованих гарантій заборонено, таке виключення може до вас не застосовуватися.

 

У жодному разі Компанія, її керівники, посадові особи, співробітники, афілійовані особи, агенти, підрядники або ліцензіари не несуть відповідальність за прямі, непрямі, випадкові, штрафні, фактичні або опосередковані збитки, пов'язані з використанням вами Сайту, зокрема будь-які помилки або упущення в будь-якому контенті чи будь-які збитки, що виникли внаслідок опублікування або передачі будь-якого контенту чи його надання іншим способом через служби, навіть якщо про можливість їх виникнення було попереджено, оскільки в деяких країнах або на деяких територіях заборонено виключення й обмеження відповідальності за непрямі та випадкові збитки. У таких країнах або на таких територіях відповідальність Компанії установлено в межах, дозволених законом.

 

Компанія докладає всіх обґрунтованих зусиль, щоб захистити надану вами інформацію, пов'язану з користуванням службами. при цьому ви погоджуєтеся, що надаєте таку інформацію виключно на свій ризик і звільняєте компанію apple від відповідальності за всі збитки, пов'язані з такою інформацією.

 

Компанія не заявляє та не гарантує, що під час користування Сервісом не виникнуть збитки, пошкодження даних, атаки, проникнення вірусів, втручання, несанкціонований доступ або інші порушення системи безпеки. Ви звільняєте компанію від відповідальності в наведених вище випадках і несете відповідальність за створення резервних копій інформації своєї системи, а також контенту, завантаженого вами на сайт.

Компанія не несе відповідальності за плату, яку може бути стягнуто за завантаження та потокове передавання файлів через підключення до інтернету.

 

Використовуючи Сервіс, ви погоджуєтеся звільнити Компанію, її керівників, посадових осіб, співробітників, афілійованих осіб, агентів, підрядників і ліцензіарів від відповідальності внаслідок будь-яких претензій, пов’язаних із вашим порушенням умов цієї угоди, вашим користуванням службами, а також на підставі дій Компанії у рамках розслідування ймовірного порушення цієї угоди або в результаті висновку чи рішення, що умови цієї угоди було порушено. Це означає, що ви не можете подавати судові позови до компанії apple, її керівників, посадових осіб, співробітників, афілійованих осіб, агентів, підрядників і ліцензіарів, а також стягувати збитки в результаті рішення Компанії про вилучення будь-якої інформації або будь-якого контенту, про відмову обробляти інформацію або контент, рішення про попередження вас, про призупинення чи скасування вашого доступу до служб, про здійснення інших дій у ході розслідування ймовірного порушення або в результаті висновку Компанії про те, що умови цієї угоди було порушено. Ця відмова від прав і звільнення від відповідальності застосовуються до всіх порушень, обумовлених або передбачених цією угодою.

 

Незважаючи на те, що Компанія докладе зусиль для того, щоб повідомляти вас про основні зміни, які вносяться до цих Умов користування, ви повинні періодично ознайомлюватися з останньою версією цих Умов користування. Компанія може на власний розсуд, у будь-який час вносити зміни або доповнення до цих Умов користування і ви погоджуєтеся дотримуватися внесених змін та доповнень. Жодне з положень цих Умов користування не вважається таким, що надає будь-які права чи вигоди третім особам.

 

Контент надається вам на умовах «як є». Ви можете отримувати доступ до Контенту для інформаційних цілей та особистого використання виключно в межах доступних функціональних можливостей послуги та на умовах, передбачених цими Умовами користування.

 

Заборонено завантажувати будь-який Контент, якщо ви не бачите функції «завантажити» або аналогічного посилання, передбаченого Сервісом та розміщеного на сайті. Заборонено копіювати, відтворювати, розповсюджувати, передавати, транслювати, відображати, продавати, ліцензувати чи іншим чином використовувати будь-який Контент для будь-яких інших цілей без попередньої письмової згоди Adelagio або відповідних ліцензіарів Контенту. Компанія Adelagio та її ліцензіари залишають за собою всі права, які прямо не надані стосовно Послуги та Контенту.

 

Ви погоджуєтеся не обходити, не відключати або іншим чином не втручатися в будь-які пов’язані з безпекою функції Послуги або функції, які перешкоджають або обмежують використання або копіювання будь-якого Контенту або встановлюють обмеження на використання Послуги або Контенту, що міститься в ньому.

 

В результаті обмежень, що встановлюються нашими постачальниками контенту, контент за підпискою може бути недоступним для його відтворення за межами території, стосовно якої ви оформили підписку.

 

Платежі

 

Компанія стягуватиме кошти, використовуючи ваш спосіб оплати (наприклад, за допомогою кредитної або дебетової картки, банківським перерахунком коштів). Усі Операції є остаточними. Ціни на Контент можуть змінитися. Якщо технічні неполадки перешкоджають або необґрунтовано затримують доставку вашого Контенту, тоді вашим єдиним і виключним засобом відшкодування є заміна або відшкодування сплачених коштів (в установленому Компанією порядку). Компанія може відхиляти запити на відшкодування коштів, якщо ми знаходимо докази шахрайства, зловживання або іншої маніпулятивної поведінки, які дають право Компанії подати зустрічний позов.

 

Якщо ви підключили абонплату на Сервіс, ви погоджуєтеся з наведеними нижче умовами оплати.

 

Якщо за використання певних компонентів Сервісу вказано ціну, ви погоджуєтеся сплачувати її в зазначеній валюті. У ціні, вказаній за використання Сервісу, не враховуються жодні застосовні податки та домовленості, пов’язані з курсом обміну валют, якщо не вказано інше. Якщо не вказано інше, усі ціни на платні продукти включають відповідні податки. Ви також берете на себе повну відповідальність за сплату таких податків або інших витрат.

 

Якщо до встановленого терміну ми не отримаємо оплату у повному обсязі, кредитна картка заблокована чи на наій недостатньо коштів, транзакція скасовується, або якщо вам відмовлено в такій транзакції з будь яких інших причин, ми можемо призупинити або скасувати доступ до Сервісу. Призупинення або скасування доступу через несплату може призвести до втрати доступу до вашого облікового запису та його вмісту. Якщо ви підключаєтеся до Інтернету через корпоративну або іншу приватну мережу, що маскує ваше розташування, нарахування можуть відрізнятися від таких, що відображаються для вашого фактичного розташування.

 

Ви дозволяєте використовувати представлену вашим банком або мережею платежів інформацію про вибраний спосіб оплати у вашому обліковому записі. Ви погоджуєтеся завжди своєчасно оновлювати свою контактну інформацію та відомості облікового запису для платних служб. Зміни в обліковому записі для платних служб не впливатимуть на виставлення рахунків для вашого облікового запису для платних служб, доки ми не зможемо обґрунтовано відреагувати на ці зміни.

Вказавши дані платіжного засобу, ви:

- заявляєте, що вповноважені використовувати вказаний вами спосіб оплати, а також що вся надана вами платіжна інформація є правильною та точною;

- уповноважуєте Компанію стягувати плату за використання Сервісу або доступного вмісту за допомогою вказаного способу оплати;

Компанія зобов'язується завчасно повідомити вас, якщо сума, яка стягується на регулярній основі за передплачений Сервіс, зміниться.

 

Купуючи Сервіс на умовах передплати ви визнаєте й підтверджуєте, що надаєте дозвіл на здійснення регулярних платежів на користь Компанії у вибраний спосіб і за узгодженої періодичності, доки ви або Компанія не скасуєте передплату. Дозволяючи регулярні платежі, ви надаєте Компанії право обробляти їх у формі електронного дебетування, безготівкового переведення або електронного списання з указаного облікового запису (за допомогою автоматизованого клірингового центру чи подібних способів оплати) або у формі нарахувань на вказаний обліковий запис (якщо використовується кредитна картка чи подібні способи оплати) (разом – «Електронні платежі»).

 

Платежі третім сторонам. Ваш постачальник послуг Інтернету (або оператор мобільного зв’язку) може стягувати з вас плату за доступ або передавання даних. Ви несете відповідальність за сплату всіх таких платежів.

 

Інтелектуальна власність

 

Ви погоджуєтеся, що музичний редакторський Контент, графічні зображення, інтерфейс користувача, а також програмні сценарії та програмне забезпечення, що використовуються для роботи сервісу Adelagio, містять конфіденційну інформацію та матеріали, що є власністю Компанії, а також захищаються застосовними законами про інтелектуальну власність та іншими законами, у тому числі законами про авторське право. Ви погоджуєтеся, що не використовуватимете таку конфіденційну інформацію або матеріали в будь-який інший спосіб, окрім як із метою користування Сервісом відповідно до цієї Угоди. Жодна частина Сервісу та предоставлених в ньому матеріалів не можуть бути відтворені в будь-якій формі або будь-яким чином, крім способу представленого на Сайті. Ви погоджуєтеся не змінювати, не надавати напрокат, не передавати в оренду, не продавати, не поширювати Сервіс та Контент будь-яким чином і зобов’язуєтеся не користуватися Сервісом в будь-який несанкціонований спосіб.

 

Назва Adelagio, логотип Adelagio & Plinsh є зареєстрованими торговельними марками в Україні та інших країнах. Вам не надається жодного права або ліцензії стосовно  вищезазначеної торгової марки.

 

 

Повідомлення по авторські права

 

Якщо ви вважаєте, що будь-який Контент, доступний у Сервісі, порушує заявлені вами авторські права, зверніться до Компанії за поданими адресами.

 

Розірвання угоди або призупинення її дії

 

У разі недотримання вами (зокрема, на думку Компанії) будь-якого положення цієї Угоди Компанія може, не надсилаючи жодного сповіщення:


 

Політика конфіденційності

 

Особисті дані - це дані, які може бути використано, щоб ідентифікувати окрему особу або вийти з нею на зв'язок.

При зверненні до Компанії або її партнера у будь-який час вам може бути запропоновано надати особисті дані. Компанія та її партнери можуть обмінюватися зазначеними особистими даними між собою, а також використовувати їх відповідно до цієї Політики конфіденційності. Вони також можуть поєднувати ці дані з іншою інформацією для надання споживачам наших продуктів, послуг, інформаційних матеріалів і реклами, а також із метою їхнього покращення. Ви не зобов'язані надавати особисті дані, які ми запитуємо, але якщо ви вирішите цього не робити, у певних випадках ми не матимемо змоги надати вам продукти чи послуги або відповісти на будь-які ваші запитання.

 

Час від часу ми можемо використовувати ваші особисті дані для надсилання важливих сповіщень, зокрема повідомлень про придбання та зміни до наших умов, положень і політик. Оскільки ці дані важливі для взаємодії з Компанією, ви не можете відмовитися від отримання таких повідомлень.

 

Ми також збираємо дані у формі, яка сама по собі не вказує прямо на конкретну особу. Ми можемо збирати, використовувати, передавати та розкривати дані не особистого характеру з будь-якою метою.

 

За потреби ви можете видалити всі персональні, реєстраційні дані і інформацію про вашу діяльність пов'язану з використанням Сервісу (як наприклад завантажені рекламні ролики, програми). Видалення даних відбувається в наслідок видалення акаунта. Для видалення акаунта потрібно перейти в особистий кабінет користувача на вкладку "АКАУНТ ТА ІНФО", натиснути кнопку "Видалити акаунт" та підтвердити дію. Зверніть увагу, після видалення даних ви більше не зможете користуватись Сервісом. Після видалення даних ви також не зможете завантажити звітність попереднього використання творів, навіть стовривши акаунт повторно.

 

На веб-сторінках, в онлайнових службах, інтерактивних програмах, повідомленнях електронної пошти та рекламі можуть використовуватися файли cookie та інші технології, зокрема піксельні теги та веб-маяки. Ці технології допомагають нам краще зрозуміти поведінку користувачів, указують нам, які частини веб-сайту відвідували користувачі, а також дають змогу підвищити й оцінити ефективність реклами та веб-пошуку. Ми розглядаємо дані, зібрані за допомогою файлів cookie та інших технологій, як такі, що не мають особистого характеру. Проте у тих випадках, коли IP-адреси чи подібні ідентифікатори вважаються особистими даними відповідно до місцевих законів, ми також вважаємо ці ідентифікатори особистими даними. Аналогічно, у тих випадках, коли відомості не особистого характеру поєднуються з особистими даними, ми вважаємо об'єднані відомості особистими даними відповідно до цієї Політики конфіденційності.

 

Компанія та наші партнери також використовують файли cookie та інші технології для зберігання особистих даних під час використання нашого веб-сайту, онлайнових служб і програм. Наша мета в таких випадках полягає в тому, щоб користування Сервісом було для вас більш зручним і персоналізованим. Наприклад, знаючи вашу країну та мову, ми можемо підібрати популярний в вашій країні Контент, налаштувати інтерфейс вашою мовою. Знання ідентифікаторів вашого обладнання та інформації про ваш комп’ютер або пристрій та його користувача допомагає персоналізувати Сервіс, підлаштовуючи інформацію для кешування та роботи оф-лайн, оптимізувати трафік, тощо.

 

За потреби ви можете вимкнути на своєму присторої (комп’ютері) функцію зберігання та використання cookie. Для цього, звертайтеся по інструкції для свого браузера чи свого постачальника послуг. Зауважте, що деякі функції веб-сайту Adelagio будуть недоступні після вимкнення файлів cookie.

 

Піксельні теги дають нам змогу надсилати повідомлення електронної пошти у форматі, який користувач може прочитати. Теги також указують на те, чи відкривалося електронне повідомлення. Ми можемо використовувати цю інформацію для зменшення кількості повідомлень, надісланих клієнтам, або скасування розсилок.

 

Відповідно до законодавства, судового наказу, в межах судового позову та (або) відповідно до запитів державних та урядових органів у країні реєстрації Компанії чи за її межами, може виникнути необхідність розкриття ваших особистих даних. Ми також можемо розкривати інформацію про вас, якщо дізнаємося, що з міркувань національної безпеки, дотримання законодавства або вирішення інших питань державного значення розкриття є необхідним або доцільним.

 

Ми можемо також розкривати інформацію про вас, якщо дізнаємося, що розкриття є доцільним для виконання наших умов і положень або захисту діяльності чи користувачів. Окрім того, у випадку реорганізації, злиття чи продажу ми можемо передавати частково чи повністю особисті дані, які ми збираємо, відповідній третій стороні.

 

Час від часу Компанія може оновлювати Умови Використання. Коли ми суттєво змінюємо політику, на нашому веб-сайті з'являється відповідне сповіщення, також ви отримаєте повідомлення на пошту, зазначену при реєстрації чи отримаєте повідомлення іншими шляхами чи каналами.

 

Останнє оновлення: 22.01.2022